Nicole provokon me paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Nicole provokon me paraqitjen e fundit

Nga: Bota sot Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:11
Nicole Scherzinger

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls.

Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikore në këngën e saj të re ‘She’s BINGO’.

Në këtë foto, këngëtarja 42 vjeqare ka shfaqur figurën e saj me veshjen e shkurtër gjithë shkëlqim.

Ajo që ka rënë në sy, Nicole ka zbuluar këmbët e saj të gjata./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat