A e dini se Nora Istrefi e ka këtë biznes?

Bota e Yjeve

A e dini se Nora Istrefi e ka këtë biznes?

Më: 7 mars 2021 Në ora: 07:42
Nora Istrefi

Këngëtaret tona nuk po ndalen vetëm në muzikë, por po e shfrytëzojnë emrin e famën edhe për punë të tjera.

Njohim shumë emra që kanë hapur bizneset e tyre dhe puna u ecë shumë mirë.

Së fundi, është Nora Istrefi që ka hapur një biznes, i cili po i shkon mjaft mirë.

Nora, ka hapur një kompani që merret me dekore dhe forografim profesional, madje deri tani kamë realizuar disa sete të bukura fotografike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat