Pa të brendshme në ekran, Kejvina Kthella: Paskam bërë namin

Bota e Yjeve

Pa të brendshme në ekran, Kejvina Kthella: Paskam bërë namin

Më: 8 mars 2021 Në ora: 12:38
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është një nga emrat më të përfolur në mediet rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi, kujtoi kohën kur ishte pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”, dhe në njërën puntatë e veshur me fustan të kuq pa të brendshme kishte zbuluar shumë.

“Paskam bërë namin”, u shpreh ajo përmes një story të publikuar në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat