Rita Ora uron 8 Marsin: Nuk ka forcë më të madhe se një grup i grave të unifikuara

Bota e Yjeve

Rita Ora uron 8 Marsin: Nuk ka forcë më të madhe se një grup i grave të unifikuara

Më: 8 mars 2021 Në ora: 13:59
Rita Ora

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas nuk ka munguar edhe urimi i Rita Orës.

Përmes disa fotografive të publikuara dhe një mbishkrim artistja e njohur me famë botërore ka ngritur lart figurën e femrës.

Rita ka postuar imazhe e veshur me një fustan ngjyrë të zezë teksa shihet se ka bërë një ndryshim në dukje duke shkurtuar flokët.

Dukjen e ka kompletuar me makijazh dhe ka marrë poza derisa ka zbuluar edhe disa prej tatuazheve që ka në trup.

“Sot është Dita Ndërkombëtare e Gruas. Nuk ka forcë më të madhe se një grup i grave të unifikuara. Sot, më shumë se kurrë, ne duhet të nxjerrim në pah dhe të festojmë rëndësinë e grave që qëndrojnë së bashku. Për të gjitha gratë që më kanë frymëzuar, ngritur dhe më kanë dhënë shpresë, Faleminderit!!, ka shkruar Rita.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat