Fjolla mahnit me pozat me bikini nga pushimet luksoze, vë në pah edhe tatuazhet

Bota e Yjeve

Fjolla mahnit me pozat me bikini nga pushimet luksoze, vë në pah edhe tatuazhet

Më: 21 mars 2021 Në ora: 18:08
Fjolla Morina

Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me pushimet luksoze që po i kalon në Maldive.

Këngëtarja dhe tashmë bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, kanë shpërndarë imazhe të ndryshme në profilet e tyre në rrjetet sociale, nga momentet e bukura që po i kalojnë bashkë.

Ndërsa gjatë të dielës, Fjolla i ka mahnitur mbi 427 mijë ndjekësit e saj në Instagram me pozat e reja që i ka publikuar.

Ajo është paraqitur në një plazh të bukur, e veshur me bikini duke vënë në plan të parë edhe tatuazhet.

“Nga xhungla”, është përshkrimi që këngëtarja ka zgjedhur për këto fotografi.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat