Demi Rose e 'tepron' sërish, zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Demi Rose e 'tepron' sërish, zhvishet në bikine

Nga: Bota sot Më: 25 mars 2021 Në ora: 21:54
Demi Rose

Ajo nuk është tashmë e panjohur për fotot e saj me bikine.

Dhe Demi Rose edhe njëherë mori vëmendje gjatë ditës së enjte.

Ajo shfaqi kthesat e saj mahnitëse në një promovim në Instagram.

Modelja 25 vjeqare dukej shumë e bujshme derisa pozonte me një palë bikine të vogla të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat