Kejvina provokon nga prapa: Kam të pasme të mira

Bota e Yjeve

Kejvina provokon nga prapa: Kam të pasme të mira

Më: 2 prill 2021 Në ora: 16:37
Kejvina Kthella

Kejvina provokoi keq me fotot e fundit.

Kejvina Kthella edhe një herë arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen në rrjete sociale.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku shfaqet e veshur me xhinse dhe një bluzë rozë.

Xhinset e ngushta ia theksonin asja format trupore, në veçanti të pasmet e formësuara, të cilat i kishte vënë në plan të parë.

Në mbishkrimin që ua la fotografive, Kejvina thotë se ka të pasme të mira, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të shumta.

“Unë mund të jem vajzë e keqe, por kam të pasme të mira”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Kejvina Kthella është shumë aktive edhe me fotosesione për marka të ndryshme. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat