Demi Rose e nis festën e Pashkëve me poza atraktive në bikini

Bota e Yjeve

Demi Rose e nis festën e Pashkëve me poza atraktive në bikini

Më: 3 prill 2021 Në ora: 15:08
Demi Rose

Demi Rose publikoi fotografi provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Modelja e njohur Demi Rose vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak pozat atraktive.

Së fundi, bukuroshja ka postuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë të zbërthyer.

Image

Teksa po bënte gati një portokall për ta ngrënë, Demi vuri në plan të parë format trupore.

“Mëngjesi i një fundjave të Pashkëve. Vetëm dëshiroj të them të dua Jesus. Faleminderit për gjithçka që bëre për ne, një admiruese”, ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat