“Çelu” kënga më e re e Elvana Gjatës publikohet të premten

Bota e Yjeve

“Çelu” kënga më e re e Elvana Gjatës publikohet të premten

Më: 14 prill 2021 Në ora: 20:55
Elvana Gjata

Këngëtarja paralajmëroi projektin e saj të parë për vitin 2021.

Ajo publikoi imazhe në profilin e saj në Instagram derisa zbuloi edhe titullin e këngës.

“Te premten #ÇELUPre -order/save link in bio!’, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

Menjëherë pas publikimit të postimit ajo mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj t1% cilër mirëpriten njoftimin e artistes shqiptare.

Theksojmë se, ky është projekti i dytë i Elvana Gjatës për vitin 2021.

Kënga e fundit e këngëtares është “Thirr” publikuar 2 muaj më parë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat