Drake merr vëmendje me modelin e çuditshëm të flokëve

Bota e Yjeve

Drake merr vëmendje me modelin e çuditshëm të flokëve

Më: 16 prill 2021 Në ora: 15:32
Drake

Drake publikoi së fundmi “Scary Hours 2”, një vazhdim i EP-së së vitit 2018, në 5 mars për të ndihmuar në krijimin e pritjeve në rritje për albumin e tij të ardhshëm në studio, “Certified Lover Boy”.

Të tri këngët e reja në shfaqjen e zgjeruar përfunduan duke debutuar në tri vendet e para të ‘Billboard Hot 100’ njëkohësisht, shkruan DailyMail.

Duke shijuar suksesin e tij më të fundit, reperi dhe kompozitori kanadez u pa të enjten duke shkuar në një studio regjistrimi në Los Angeles me disa nga pjesëtarë nga ekipi i tij.

Drake kishte veshur pantallona të zeza dhe një xhaketë sportive me shumë ngjyra nga ‘Sicko’ dhe atlete të bardha.

Image

Ishte e vështirë të mos humbasësh modelin e tij të nënshkrimit të gdhendur në këndin e majtë të vijës së tij të flokëve.

Ai kishte modeluar një zemër në pjesën e sipërme të ballit të tij, duke bërë kështu që vëmendja e paparacëve të theksohet te kjo frizurë.

Image

Superylli i popit u duk se ishte i rrethuar nga një përzierje miqsh dhe staf sigurie kur u fut në studion e regjistrimit.

Fituesi katër herë i çmimeve ‘Grammy’ ka qenë i zënë duke punuar në albumin e tij të radhës, “Certified Lover Boy”, i cili do të jetë albumi i tij i gjashtë në studio. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat