Barku i fryrë i Lori Hoxhës i bëri të gjithë konfuzë!!

Bota e Yjeve

Barku i fryrë i Lori Hoxhës i bëri të gjithë konfuzë!!

Më: 18 prill 2021 Në ora: 07:36
Lori Hoxha

Mjaftoi një foto ku barku i Lori Hoxhës dukej më i fryrë, që të gjithë të bëheshin konfuzë.

 Çfarë po ndodhte me trashëgimtaren e Top Channel?

E njëjta që theksonte pak kohë më parë se nuk ishte gati për t`u bërë mami, dhe se e kishte shumë më të lehtë të ishte teze.

Epo në fakt, asgjë nuk ka ndryshuar nga të gjitha këto.

Image
Insta

Lori nxori më pas një foto që tregonte se kishte qenë gjithçka efekt i bluzës së fryrë oversize, dhe nuk pati më dyshime!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat