Kim Kardashian bën ‘gabimin’ që nuk pritej në ditëlindjen e motrës së saj, Kourtney

Bota e Yjeve

Kim Kardashian bën ‘gabimin’ që nuk pritej në ditëlindjen e motrës së saj, Kourtney

Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:00
Kim Kardashian dhe Kourtney

Blogerja gaboi moshën e motrës së saj, Kourtney teksa i uroi ditëlindjen të dielën.

Ylli i reality-show tregoi kartonin që mori nga Kim, e cila i uroi asaj ditëlindjen e 41-të – edhe pse në të vërtetë po mbushte 42.

‘Gëzuar ditëlindjen e 41-të,’ shkroi Kim në kartolinë, para se gabimi t’i tregohej asaj nga Kourtney.

“E keqja ime”, u përgjigj Kourtney. Në të vërtetë Kim i dhuroi Kourtney një kartë që kishte fytyrën e saj ‘të shëmtuar’ duke qarë me një tekst që lexonte: ‘O ZOT JU JENI EDHE E VJETER!’

Dhe në mesazhin e saj të ditëlindjes ajo rastësisht i uroi motrës së saj të madhe ditëlindjen e 41-të, pavarësisht se Kourtney mbushi 42 vjeç në 18 prill.

“Kështu që Kim mendon se unë jam 41 vjeç, mendoj që viti i kaluar nuk kishte vërtet llogari,” tha e dashura e Travis Barker në video.

Ndryshe, Kourtney mori urime të shumta për ditëlindjen e saj të 42-të.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat