Me këto foto, Demi Rose do të 'djegë' të gjithëve

Bota e Yjeve

Me këto foto, Demi Rose do të 'djegë' të gjithëve

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:52
Demi Rose

Mediat sociale e ngritën atë në lartësi marramendëse, si një yll Hollywoodi.

Dhe Demi Rose është përkushtuar shumë në punën që bën, derisa në Instagram ndau disa foto të dielën që 'dogji' 16.2 milionë ndjekësit e saj.

Sensacioni i mediave sociale, dukej shumë e hedhur me një fustan mahnitës nga PrettyLittleThing.

Ky fustan ia shfaqi në maksimum kthesat e saj mahnitëse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat