Emily Ratajkowski fotografohet në New York pa bashkëshortin e saj

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski fotografohet në New York pa bashkëshortin e saj

Më: 19 prill 2021 Në ora: 13:09
Emily Ratajkowski

Ajo së fundi bëri shaka teksa tha se është gjithë ditën e zënë duke i dhënë gji djalit të saj.

Dhe Emily Ratajkowski shijoi pak kohë jashtë ndërsa takohej me një mike për drekë në lagjen Soho në New York të shtunën.

29 vjeçare dukej elegante e cila kishte veshur një ansambël lëkure derisa e dërgoi qenin e saj,  Colombo larg zonës së ngrënies në natyrë.

Emily veshjen e saj lëkure e kombinoi me një bluze mëndafshi pikturë njëngjyrëshe dhe i  kombinoi me pantallona të përshtatshme.

Ajo vuri një çantë dyngjyrëshe në krahun e saj dhe vendosi  një palë syze dielli që i përshtateshin gjithashtu dukjes me kontrast të lartë. Zinxhirët e shtresuar rreth qafës i shtuan pak lustrim dukjes së modeles.

Duke i dhënë një prekje sportive gjërave, bukuroshja e lindur në Londër, e rritur në San Diego, veshi atlete të markës Nike.

Ajo i la flokët e saj natyrale ndërsa e mbante të fshehur pjesën më të madhe të fytyrës së saj të famshme me syzet dhe një maskë fytyre nga EvolveTogether.

Ndërsa Emily ishte jashtë, fëmija ishte me siguri në shtëpi me babanë Sebastian Bear-McClard.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat