Kylie Jenner veҫ me sytjena, nxjerrë gjoksin e madh

Bota e Yjeve

Kylie Jenner veҫ me sytjena, nxjerrë gjoksin e madh

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:34
Kylie Jenner

Ajo është e njohur për të shfaqur fizikun e saj nëpër fotot e 'nxehta'.

Dhe Kylie Jenner edhe njëherë ka ngritur temperaturat kur u shfaq me një palë sytjena të zeza.

Ndërsa flokët e saj ishin transaformuar në kaqurela, gjatë ditës së hënë.

Në një klip të shkurtër që ajo ndau në Instagram ajo shfaqi gjoksin e saj me sytjenat e zeza derisa shkruante 'një jetë pa flitra'./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat