Rina Balaj paralajmëron projekte të reja muzikore

Bota e Yjeve

Rina Balaj paralajmëron projekte të reja muzikore

Më: 20 prill 2021 Në ora: 14:28
Rina Balaj

Rina sapo zbuloi se projektet e reja po vijnë së shpejti.

Rina Balaj së shpejti do të vijë me projektin e ri muzikor, të cilin e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Paralajmërimin e saj, Rina e ka shoqëruar me disa Instastory të cilat i ka postuar ajo, kështu duke paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Sipas Rinës në tregun muzikor së shpejti do të publikohen “Balerina” dhe “California”.

Për “Balerina” këngëtarja u shpreh se është njëra ndër këngët më të preferuara të saja, kurse për  bashkëpunimin e ardhshëm me partnerin e saj ajo tregoi se do të publikohet së shpejti.

Projekti i fundit nga Rina erdhi me titullin “Bad Rosita” i cili u prit tejet mirë nga publiku.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat