​“WTF” në gjah për verën e vitit 2021, Rinori publikon këngën e re

Bota e Yjeve

​“WTF” në gjah për verën e vitit 2021, Rinori publikon këngën e re

Më: 20 prill 2021 Në ora: 19:22
Rinor Hykolli

Singli tjetër i këngëtarit Rinor Hykolli është i frymëzuar nga gjallëria e qytetit të madh të Londrës, ku DJ dhe producenti i ri jeton aktualisht.

Kënga "WTF" është në blloqet fillestare për t'u zgjeruar në listat e EDM. Pavarësisht koronavirusit, qyteti i madh nuk ka humbur vip-at e tij si një metropol botëror - në sytë e Rinorit - dhe kjo e motivoi DJ e talentuar.

Ai dëshiron t'u jep dëgjuesve të tij ndjenjën e një nate të gjatë festive. Kënga ka një vozitje nxitëse dhe është treku i përsosur për t'u përgatitur për verën e ardhshme. Si zakonisht, ka vetëm vibrime të mira prej 21-vjeçarit.

Image

Premiera për video-klipin e këngës do të shfaqet të martën, më 20 prill.

Rinori tashmë e ka dëshmuar disa herë shumë anshmërinë e tij muzikore.

Vitet e fundit ai ka publikuar dhe punuar me artistë të ndryshëm anembanë botës.

Albumi i ardhshëm do të jetë një miks zhanresh, me artistë nga Los Anxhelosi, Suedia dhe Londra. Në vitin 2016 ai publikoi këngën debutuese "Shot Calling" për motrën e tij Dafina, e cila është gjithashtu një këngëtare dhe autore e teksteve muzikore.

Kënga hyri në top 10 të top listave zvicerane DJ dhe është shfaqur shumë shpesh në kanalet muzikore MTV dhe VIVA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat