Gruaja e Daut Haradinajt nuk heziton, tregon fundshpinën në foton e fundit

Bota e Yjeve

Gruaja e Daut Haradinajt nuk heziton, tregon fundshpinën në foton e fundit

Më: 30 prill 2021 Në ora: 22:46
Lola Haradinaj

Është e premte dhe Lola Haradinaj është përgatitur për vikend

Gruaja e komandantit të UÇK-së, Daut Haradinaj, Lola Haradinaj ka treguar asetet e saj në foton e fundit derisa ka treguar fundshpinën.

“Mirëserdhët në kopshtin tim”, ka shkruar Lola.

Lola është e njohur për fotot e saj provokative që bën në rrjetet sociale.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat