Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë

Bota e Yjeve

Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 00:25
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi njëri-tjetrit. Prindërit e vajzës 3 vjeçare, Stormi, janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit ndërsa festonin 29 vjetorin e lindjes së Scott në Miami.

Megjithatë, së fundmi një burim për Entertainment Tonight ka konfirmuar se dyshja kanë nisur sërish një lidhje romantike.

“Kylie dhe Travis po argëtohen së bashku.

Image
Kylie Jenner

Ata kanë patur një lidhje të fortë dhe po eksplorojnë marrëdhënien e tyre romantikisht përsëri.”, tha burimi.

Ylli i “Keeping With The Kardashians” dhe reperi kanë patur një romancë që nga viti 2017. “Ata kanë qenë bashkë-prindërues kaq të mirë dhe kanë shumë dashuri për njëri-tjetrin. Të gjithë përreth tyre mund ta shohin këtë.”, shtoi më tej burimi.

Image
Travis Scott
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat