Pas ndarjes nga Ana Lleshi, Arsim Abdyli nis romancën e re me një tjetër konkurrente të “Për’puthen”? Ja mesazhet e dashurisë që kanë shkëmbyer

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Ana Lleshi, Arsim Abdyli nis romancën e re me një tjetër konkurrente të “Për’puthen”? Ja mesazhet e dashurisë që kanë shkëmbyer

Më: 8 maj 2021 Në ora: 00:37
Antonela Berisha

Pak javë pasi i dha fund romancës me Ana Lleshin, Arsim Abdyli duket se po nis diçka të re me një tjetër konkurrente të “Për’puthen”.

Bëhet fjalë për Antonela Berishën, e cila është ende pjesë e programit, por postimet e saj të fundit në rrjete sociale kanë ngritur shumë dyshime.

Arsimi publikoi në Instagram-in e tij një foto, në të cilën shihej i veshur me një këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza.

Image

Këtë foto, Antonela e ka ripostuar në Instastory-n e saj dhe në të ka shkruar: “Zemra ime duket kaq bukur i veshur me ‘Dolce & Gabbana’”.

Ish-konkurrenti i ka kthyer përgjigje: “Ti je marijuana ime”.

Shkëmbimi i këtyre mesazheve romantike publikisht në rrjete sociale o kanë bërë të gjithë të mendojnë se ata mund të kenë nisur një lidhje dashurie jashtë programit.

Image

Pas ndarjes nga Lleshi, Arsimi u shpreh se ajo ishte shumë xheloze dhe se kërkonte të ishte në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës dhe prandaj, me ironi, ai ei vuri emrin “Vëmendja”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat