Agjëroi në “Natën e Kadrit”, por me kë bëri iftar Ledri Vula?

Bota e Yjeve

Agjëroi në “Natën e Kadrit”, por me kë bëri iftar Ledri Vula?

Më: 9 maj 2021 Në ora: 13:55
Ledri Vula

Në “Natën e Kadrit”, reperi Ledri Vula, duke agjëruar i është bashkangjitur të gjithë atyre besimtarëve myslimanë që janë duke agjëruar në muajin e Ramazanit.

Këtë e bëri publike në “Instastory”, duke treguar se edhe me kënd kishte bërë iftar.

Ai ishte nën shoqërinë e koleges së tij Dhurata Dora, bashkëshortes Sara Hoxha, si dhe vajzës Poema Blue.

Pamjet:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat