Sa është rritur: Vajza e Norës dhe Robertit është bërë një zonjushë e vërtetë

Bota e Yjeve

Sa është rritur: Vajza e Norës dhe Robertit është bërë një zonjushë e vërtetë

Më: 14 maj 2021 Në ora: 00:09
Nora Istrefi

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi tregohet shumë e rezervuar rreth jetës së saj private.

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet kanë munguar fotot familjare, por sot ajo nuk na i ka kursyer disa poza të ëmbla të së bijës.

Nora ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto të Renees, e cila është bërë një zonjushë e vërtetë dhe i ngjan shumë.

Renee shihet me flokë të gjatë me onde dhe me një buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat