Leonora Jakupi e mrekullueshme në fotosesionin e ri

Bota e Yjeve

Leonora Jakupi e mrekullueshme në fotosesionin e ri

Më: 15 maj 2021 Në ora: 12:17
Leonora Jakupi

Leonora duket atraktive në fotografitë e reja, ku vjen me stil të viteve ’70.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është rikthyer me një set të mrekullueshëm fotografik.

Artistja ka publikuar fotografitë e para në rrjete sociale nga ky set, ku shfaqet tërheqëse në një kostum ngjyrë kafe.

Image

Ajo kishte lëshuar flokët në kraharor, ndërsa kishte vendosur një shall të gjelbër në qafë dhe shumë aksesorë.

Në një tjetër fotografi, Leonora kishte vendosur një palë syze të mëdha, ndërsa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Sa i përket muzikës, këngëtarja kohën e fundit nuk është aktive në këtë drejtim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat