“Uji i zmadhon gjërat”, Tea josh me foto nga Dubai

Bota e Yjeve

“Uji i zmadhon gjërat”, Tea josh me foto nga Dubai

Më: 15 maj 2021 Në ora: 12:24
Tea Trifoni

Tea ka nisur pushimet në Dubai.

Tea Trifoni rikthehet për pushime në Dubai, pak muaj pasi ishte me Beartin, para se të ndaheshin.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” në këto pushime po shoqërohet na miqtë e saj, ndërsa ka sjellë fotot e para.

Image

Në një imazh, Tea pozoi nga prapa, ndërsa për të mos keqkuptuar fansat rreth fotoshopit apo diçka tjetër, ajo sqaroi foton me mbishkrim.

“Uji i zmadhon gjerat njerez te zgjuar dhe te mire”, ka shkruar ajo.

Në një tjetër foto ajo shfaqet duke marrë rreze dielli nga pishina e resortit ku po qëndron, ndërsa prapa saj dukej pamja e qytetit.

Në atë imazh, Tea vë në pah tatuazhin e ri që e bëri në dorë para pak kohe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat