Pasi konfirmoi romancën, Rita Ora shfaqet elegante si rrallë herë

Bota e Yjeve

Pasi konfirmoi romancën, Rita Ora shfaqet elegante si rrallë herë

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2021 Në ora: 09:23
Rita Ora

Ajo e konfirmoi më të vërtetë romancën e saj me regjisorin Thor Taika Waititi gjatë fundjavës kur qifti u shfaqën në një drekë romantike.

Dhe Rita Ora nuk mund ta fshihte buzëqeshje nga fytyra e saj kur ndoqi një ngjarje bukurie në Sidnei të hënën në mëngjës.

30 vjeqarja u shfaq plotë shkëlqim me një veshje të gjatë ngjyrë rozë.

Ajo kishte mbledhur flokët e saj derisa dukej shumë elegante./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat