Emma ua prezanton bikinet më të 'nxehta' të kësaj vere

Bota e Yjeve

Emma ua prezanton bikinet më të 'nxehta' të kësaj vere

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2021 Në ora: 18:36
Emma Willis

Emma Willis dukej e pabesueshme në një fotosesion të ri mahnitës për të modeluar koleksionin e saj të fundit të rrobave të banjos me Next.

Prezantuesja 45 vjeqare ka shfaqur linjat e saj në një koleksion me shumë stil, duke treguar këndet e saj më të mira.

Ajo u shfaq me një palë bikine të verdha në vlerën 44 paundë me bel të lartë.

Modelet e tjera të dizajnuara nga ajo kishin modele dhe ngjyra të ndryshme, nga ato të errëtat deri te ngjyrat e lehta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat