Modelja Delilah, pozon tërësisht e zhveshur në Meksikë

Bota e Yjeve

Modelja Delilah, pozon tërësisht e zhveshur në Meksikë

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 21:33
Delilah Hamlin

Vajza e aktores Lisa Rinnas, Delilah Hamlin ka pozuar në bikine dhe mandej tërësisht e vjetër derisa është duke pushuar në Meksikë, e ku festoi ditëlindjen e 23-të me Eyal Booker

Delilah Hamlin ka shpërndarë disa foto të mahnitshme derisa është në pushimet e saj në Tulum të Meksikës.

Vajza e madhe e yllit “Real Housewives” te Beverly Hills, Lisa Rinna dhe e aktorit LA Law, Harry Hamlin është dukur në forma të jashtëzakonshme derisa ka pozuar në bikine dhe mandej e zhveshur duke treguar asetet e saj.

Modelja është parë duke u puthur me të dashurin e saj Eyal Booker (24) derisa ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat