Hailey Bieber tregon figurën e saj të pazëvendësueshme në veshje të ngushtë

Bota e Yjeve

Hailey Bieber tregon figurën e saj të pazëvendësueshme në veshje të ngushtë

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 12:29
Hailey Bieber

Modelja e linjave të tonifikuara ishte në shfaqje ndërsa dilte në West Hollywood.

Modelja mahnitëse 24-vjeçare kishte veshur dollakë të ndritshme portokalli që tregonin këmbët e saj të gjata me muskuj, kur u pa të dilte nga një ndërtesë të mërkurën.

Bukuroshja u vesh gjithashtu me një bluzë të bardhë gjysmë të tejdukshme me mëngë të gjata që nxirrte një copë barku të saj të tendosur dhe të nxirë.

Image

Nën pjesën e sipërme, ylli i pistës veshi sytjena sportive që përputhej me dollakët e saj tërheqës. Hailey ishte kishte edhe atlete portokalli dhe të zeza Nike.

Bieber u aksesua me disa gjerdanë prej ari. Ajo e mbante iPhone-in e saj në vesh ndërsa po ecte dhe unaza e martesës me diamant prej 500,000 dollarësh që burri i saj Justin Bieber, 27 vjeç, i dha asaj mund të shihej në gishtin e unazës.

Flokët e theksuara të mbretëreshës së pasarelave u tërhoqën fort dhe u mbështollën prapa kokës që lidhej nga një lidhëse e zezë.

Image

Ajo mbante një çantë pazar letre të bardhë nga dyqani lokal i ushqimit të shëndetshëm, Earthbar, ndërsa shëtiste në rrugë.

Image

Ndryshe, kohët e fundit Bieber mburrei me figurën e saj përrallore kur ndau një pamje të shpejtë në Instagram javën e kaluar. Fotot janë bërë gjatë një largimi të fundit me Justin dhe miqtë e tyre të ngushtë Kelia dhe Joe Termini për pushime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat