Janë ndarë përsëri, kjo është arsyeja?

Bota e Yjeve

Janë ndarë përsëri, kjo është arsyeja?

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2021 Në ora: 09:55
Khloe Kardashian, Tristan Thompson

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë edhe njëherë, thuhet sipas një raporti.

Lajmi vjen për mediat britaneze se si Thompson u shfaq në një dhomë gjumi me tre femra në një aheng në shtëpinë e tij në Bel Air gjatë fundjavës.

Pavarësisht se po thuhet se janë ndarë disa javë më parë, Tristan dhe Khloe u panë së bashku me vajzën e tyre True ditën e enjte.

Qifti deri më tani kanë pasur disa kriza./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat