Kanye promovon albumin, flet për martesën e shkatërruar

Bota e Yjeve

Kanye promovon albumin, flet për martesën e shkatërruar

Nga: Bota sot Më: 23 korrik 2021 Në ora: 10:00
Kanye West

Kanye West promovoi albumin e tij të dhjetë në studio Donda në stadiumin Mercedes-Benz në Atlanta në Georgia të enjten në mbrëmje.

Reperi ka zbuluar albumin e saj përmes Apple Music, ku morën pjesë edhe ish bashkëshortja e tij, Kim Kardashian dhe dy nga katër fëmijët e tyre.

Donda e cila titullohe sipas nënës së ndjerë të reperit, Donda West.

Kanye West u dha një vështrim të shkurtër të martesës së tij me Kim dhe përmban bashkëpunim me Jay Z dhe Travis Scott./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat