Jehona Dreshaj lë pa fjalë

Bota e Yjeve

Jehona Dreshaj lë pa fjalë

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 19:33
Jehona Dreshaj

Motra Afërditës po djegë rrjetin.

Afërdita dhe Jehona Dreshaj janë dy motrat e njohura shqiptare të cilat janë të kyçura në botën e modelimit.

Fillimisht këtë rrugëtim e nisi Afërdita për ta vazhduar më pas edhe motra e vogël Jehona.

Thuajse çdo ditë motrat sjellin imazhe të ndryshme në rrjetet sociale, e vëmendje të madhe po merr kohët e fundit Jehona me paraqitjet e saj ekstravagante.

Së fundmi, Jehona ka postuar disa imazhe në të cilat është shfaq veshur me një fustan të zi duke theksuar pasuritë trupore që posedon.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat