Kejvina Kthella vjen me pozat në bikini nga Bodrumi i Turqisë

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella vjen me pozat në bikini nga Bodrumi i Turqisë

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 11:53
Kejvina Kthella

Modelja shqiptare ka zgjedhë Turqinë për pushime.

Madje, Kejvina Kthella zgjodhi vendin më luksoz të Turqisë, ajo ka sjellë foto nga Bodrumi.

Kejvina mori vëmendje me pozat në bikini jeshile duke ekspozuar pasuritë e bollshme trupore.

Image

Ndërkohë që ajo mori shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj në instagram.

Nuk dihet nëse bukuroshja është në pushime me shoqërinë apo me partnerin e saj misterioz.

Kjo mbetet për tu kuptuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat