Rina poston foto ku duket me fustan të kuq

Bota e Yjeve

Rina poston foto ku duket me fustan të kuq

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 16:26
Rina

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhet me fustanin elegant ngjyrë të kuq dhe me model mjaft interesant ku në pah binte shumë gjoksi i saj.

Rina mori poza seksi pranë një veture luksoze teksa vinte në pah këmbët e tonifikuara me takat e larta të kuqe duke i kombinuar me fustanin.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat