Liam Payne nxit thashethemet e ribashkimit me Maya Henry

Bota e Yjeve

Liam Payne nxit thashethemet e ribashkimit me Maya Henry

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 10:24
Liam Payne dhe Maya Henry

Liam Payne ka dërguar gjuhë duke thënë se ai ka rindezur romancën e tij me ish-të fejuarën e tij Maya Henry, pasi çifti u fotografua në një takim në Buckinghamshire.

Këngëtari, 27 vjeç, zbuloi se e kishte anuluar fejesën në qershor -10 muaj pasi i propozoi modeles 21 -vjeçare, me një unazë prej 3 milionë funtash, shkruan Daily Mail.

Në fotografitë e marra nga MailOnline, këngëtari u pa duke kaluar kohë me ish të dashurin e tij në një bar luksoz pranë pishinës në zonën e kushtueshme të Beaconsfield të dielën.

Image

Dëshmitarët okularë i thanë The Sun se ata panë çiftin duke u lidhur përsëri me kokteje në hotelin e modës Crazy Bear para se të niseshin me dy burra në Loll’s Rolls-Royce.

Burimi tha: ‘Ata po preknin njëri -tjetrin gjatë gjithë kohës. Goditja e krahëve dhe flirtimi. Unë do të thoja se ishte përkëdhelje e rëndë. Ai madje e kishte krahun rreth saj në një moment.

Image

Dëshmitarët okularë i thanë The Sun se ata panë çiftin duke u lidhur përsëri me kokteje në hotelin e modës Crazy Bear para se të niseshin me dy burra në Loll’s Rolls-Royce.

Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat