Chrissy Teigen me veshje elegante

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen me veshje elegante

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2021 Në ora: 09:35
Chrissy Teigen

Ajo udhëtoi në drejtim të Italisë në fillim të këtij muaji për të larguar mendjen nga skandali i saj në mediat sociale.

Por Chrissy Teigen nuk mund të qëndrojë larg dhe është kthyer në vendin e saj gjatë fundjavës me burrin e saj John Legend.

Modelja dhe aktorja 35 vjeqare u shfaq shumë magjepsëse në Instagram dhe duke u tallur tha se më në fund bëri ikjen e parë italiane.

Ajo kishte veshur një fustan shumë elegant, ngjyrë bronzi me disa detaje interesante./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat