Arta Elezaj shfaq linjat e formësuara trupore

Bota e Yjeve

Arta Elezaj shfaq linjat e formësuara trupore

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 14:35
Arta Elezaj

Aktorja njihet për paraqitjet në rrjete sociale.

Dhe, Arta Elezajn arrin të shfaqet në formë të mirë duke ekspozuar tiparet e saj.

Së fundmi, përmes një fotografie të publikuar në insta storie shihet e veshur me veshje sportive me ngjyrë të zezë.

Image

Arta, ka marrë një pozë joshëse para kamerës derisa vëmendja bie tek këmbët e saj të gjata dhe barku i tonifikuar.

Kujtojmë se, ajo është aktive me ushtrime e cila pothuajse çdo ditë viziton palestrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat