Orinda Huta publikon foton e ëmbël duke ushqyer me gji vajzën e saj

Bota e Yjeve

Orinda Huta publikon foton e ëmbël duke ushqyer me gji vajzën e saj

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 15:11
Orinda Huta dhe Atara

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë.

Ata mirëpritën një vajzë që e quajtën me emrin Atara. Ndryshe nga shumë personazhe të njohur, Turi ndau menjëherë në rrjete sociale një foto me vajzën, duke i zbuluar edhe portretin e ëmbël.

Gjatë këtyre ditëve të dy kanë qenë më të lumtur se kurrë dhe nuk kanë ngurruar të ndajnë me ndjekësit emocionet e bukura tashmë që janë bërë tre. Së fundmi, Orinda ka ndarë një tjetër foto të këndshme me të bijën.

Image

Ajo shihet duke ushqyer me gji të voglën duke hedhur poshtë kështu çdo tabu dhe duke dhënë kështu një mesazh mjaft me vlerë për të gjitha nënat. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat