Arta Elezaj theson linjat trupore në rroba-banje

Bota e Yjeve

Arta Elezaj theson linjat trupore në rroba-banje

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 13:57
Arta Elezaj

Arta Elezaj solli pamje nga pushimet.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Image

Ajo së fundi u shfaq në bikini me ngjyrë të zezë i duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe thuajse aspak grim në fytyrë.

Fotot e postuara nga Arta u pëlqyen dhe komentuan mjaft shumë nga ndjekësit, të cilët theksuan se pasuritë trupore të saja janë të pabesueshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat