Irina Shayk duket e mahnitshme në pozat e reja

Bota e Yjeve

Irina Shayk duket e mahnitshme në pozat e reja

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 22:49
Irina Shayk

Irina Shayk ka treguar edhe njëherë pse është supermodele, derisa ka pozuar me jelek kashmiri, flokë të drejta si të çikave të reja si dhe fustan të gjatë luksoz, në fotosezonin e fundit

Ajo është njëra prej modeleve më të famshme në botë.

Irina Shayk ka treguar saktësisht pse ajo është mbretëreshë e pistave të modës në fotosesionin e saj të fundit, ku ka pozuar në jelek luksoz të kashmirit dhe me një fustan të stilit “laps”.

Pasi ajo është duke punuar për linjën me veshje kashmiri “Naket”, ylli rusë (35), i ka përshtatur në mënyrë të mahnitshëm edhe flokët e saj. 

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat