Angelina Jolie përplot stil në aeroportin e Los Angeles

Bota e Yjeve

Angelina Jolie përplot stil në aeroportin e Los Angeles

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 13:25
Angelina Jolie

Ajo preu një figurë elegante teksa kthehej në Los Angeles me të zeza të sofistikuara.

Aktorja, 46 vjeçe, e ngriti modën e udhëtimeve ajrore në një nivel krejt të ri, ndërsa u largua nga Nju Jorku.

Kanë qenë disa ditë mjaft të ngarkuara për Angelina, e cila ishte në Uashington DC që avokonte për riautorizimin e Aktit të Dhunës Kundër Grave dhe takimin me gjimnastët që dëshmonin në një seancë në hetimin e trazuar të FBI -së mbi abuzimin seksual të Larry Nassar.

Angelina u pa duke bërë rrugën nëpër aeroport dukej e qetë dhe e mbledhur me një shoqërues që e shoqëronte nëpër qendrën e transportit.

Një punonjës i aeroportit ndihmoi Anxhelinën përmes aeroportit, ndërsa një zotëri tjetër rrotulloi valixhen e saj Louis Vuitton.

Ajo mbante disa nga gjërat e saj të domosdoshme brenda një çantë me ngjyrë deve, ndërsa kalonte nëpër aeroport me takat e saj të zeza.

Dhe në një përpjekje për të ngadalësuar përhapjen e COVID-19, ajo koordinoi veshjen e saj me një maskë të zezë të fytyrës.

Udhëtimi i fundit i Anxhelinës në Uashington D.C ka bërë titujt kryesorë të mediave, me aktoren që takoi viktimat e Larry Nassar dhe një oficer që mbrojti Kapitolin nga protestuesit më 6 janar.

Aktorja postoi një fotografi të saj duke pozuar me gjimnastet dhe viktimat e abuzimit Nassar, Simone Biles, Aly Raisman, McKayla Maroney, Maggie Nichols dhe Jessica Howard në mes të një seance në Senat për hetimin e keq të FBI -së për abuzimin seksual të Nassar.

“Isha e nderuar të takohesha me disa nga gjimnastët trima amerikanë që dolën para Komitetit Gjyqësor të Senatit dje,” filloi Angelina në titullin e postimit. “Unë jam mahnitur nga guximi dhe angazhimi i tyre për të parandaluar dështimet e ardhshme për të hetuar abuzimin”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat