Rihana i nxjerr të gjitha

Bota e Yjeve

Rihana i nxjerr të gjitha

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 10:26
Rihanna

Ajo është truri pas një marke të njohur të veshjeve të brendshme.

Dhe Rihanna nuk kishte frikë të përdorte apelin e saj seksual për të ngacmuar shfaqjen e ardhshme të modës Savage X Fenty në Instagramin e saj këtë të hënë, shkruan daily mail.

Këngëtarja/stilistja e modës, 33 vjeçe, vuri një ekran të mrekullueshëm duke veshur një majë argjendi të zhytur ndërsa u tha ndjekësve të saj 108 milion: "Gjendja ime shpirtërore pasi dorëzova prerjen përfundimtare të shfaqjes @savagexfenty tek @amazonprimevideo".

Image

Rihanna dukej magjepsëse në fustanin e saj të tejdukshëm, me gaz, i cili u zhyt aq poshtë sa të zbulonte tatuazhin e saj ikonik nën gjoks.

Duke theksuar më tej dekoltenë, këngëtarja e Diamonds la një gjerdan të varur të varur në gjoksin e saj.

Megjithëse pjesa e përparme e pamjes kishte të bënte me dekolte, Rihanna u kthye për të treguar fundet e saj të mprehta së bashku me një tangë të ekspozuar.

Ndërsa ajo ktheu mbi supe me një shikim seksi, ajo zbuloi një grim vampy dhe një barbun elegant të modës.

Shfaqja e tretë e modës Savage X Fenty do të nisë këtë të enjte.

Do të shfaqë shfaqje nga Nas, Daddy Yankee, BIA, Jazmine Sullivan, Ricky Martin, Normani dhe Jade Novah.

Shfaqja do të ketë gjithashtu “paraqitje speciale” nga ish -engjëjt e Victoria’s Secret Adriana Lima dhe Behati Prinsloo, këngëtarja Bella Poarch, Emily Ratajkowski, këngëtarja e shpirtit Erykah Badu, Gigi Hadid dhe interpretuesi i drag Drag Gottmik.

Lista e modeleve vazhdon me Irina Shayk, Joan Smalls, vajzën e Madonnas Lola Leon, aktorin e Aladdin Mena Massoud, skateboarderin olimpik Nyjah Huston dhe Vanessa Hudgens.

Vëllimi i Rihanna -s Shfaqja 2 ishte një krijuese e titujve me yje si Lizzo, Paris Hilton, Demi Moore, Cara Delevingne, Normani dhe Willow Smith duke u rrëshqitur në një ansamble të zymtë të krijuar nga fituesi i Grammy.

E veçanta madje i dha multi-hyphenate një nominim Emmy për koreografi të jashtëzakonshme për programim të larmisë ose realitetit.

Mjerisht, Vol. 2 humbën nga Derek Hough i Dancing With The Stars gjatë festimeve të Emmy të kësaj fundjave.

Savage X Fenty Show Vol. 3 pika të enjten, 24 shtator në Amazon Prime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat