Kylie Jenner do të lind një djalë?

Bota e Yjeve

Kylie Jenner do të lind një djalë?

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2021 Në ora: 09:44
Kylie dhe Stormi

Kylie Jenner ka vënë në dyshim fansat e saj se ajo është duke pritur një djalë me Travis Scott.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians të martën u shfaq në Instagram dhe ndau foto emocionuese me vajzën e saj Stromi duke promovuar linjën e saj, Kylie Baby.

Ndjekësit shpejtë u bindën se ajo po pret një djalë këtë herë.

Dhe kjo për arsyen se ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë të kaltër, ndërsa vajzën e kishte veshur me rroba banjo poashtu të kaltër./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat