Megan Fox dhe Kourtney Kardashian pozojnë ‘topless’

Bota e Yjeve

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian pozojnë ‘topless’

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 08:26
Megan Fox dhe Kourtney Kardashian

Ata sollën nxehtësinë për fushatën e fundit të veshjeve të Kim Kardashian.

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian tashmë kanë marrë vëmendje për takimet e tyre të dyfishta me partnerët Machine Gun Kelly dhe Travis Barker.

Të mërkurën, marka e veshjeve të Kim Kardashian Skims publikoi fotografi të Megan dhe Kourtney duke pozuar me të brendshme të markës në një fotosesion të ri.

Image

Në një fotografi që Fox shpërndau në Instagram, të dyja mund të shiheshin duke pozuar topless me të brendshme me bikini të markës me bel të lartë.

Image

Llogaria zyrtare e Skims ndau gjithashtu fotografi të Fox dhe Kardashian duke u përqafuar dhe kafshuar në një mollë ndërsa mbanin byzylykë dhe të brendshme të zeza.

Image

Fox dhe Kardashian, të cilët janë takuar me Machine Gun Kelly dhe Travis Barker, janë parë në takime të shumta dyshe së bashku gjatë vitit të kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat