Adës i ndodh kjo e papritur

Bota e Yjeve

Adës i ndodh kjo e papritur

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 18:38
Ada

Ajo u bë pjesë e programit dhe vazhdimisht po komentohet për dukjen e saj.

E gjithë kjo si shkak i linjave trupore e cila edhe po i ekspozon me veshjet që zgjedh.

Iriada, ndërkohë po shfaqet provokuese edhe në takime me djemtë e emisionit, së fundmi në takim me Brunon ishte në bikini me ngjyrë rozë.

Ndryshe, ajo po merr vëmendje të madhe përveç në studio gjithashtu edhe në rrjete sociale teksa sot ka treguar se ka arritur 200 mijë ndjekësa për pak kohë.

Kujtojmë se, Ada ka dal në takime me Edin dhe Brunon.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat