E akuzojnë se përpiqet të duket sexy!

Bota e Yjeve

E akuzojnë se përpiqet të duket sexy!

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 21:40
Billie Eilish

Billie Eilish thjesht qesh me ata, të cilët fiksohen pas flokëve, rrobave dhe seksualitetit të saj.

Duke zbukuruar numrin e tetorit 2021 të ELLE me një fustan të veshur me kristale, këngëtarja, 19 vjeç, shpjegoi se ata që kritikojnë imazhin e saj, duket se kuptojnë se nuk është aq çështje e thellë.

‘Një ditë tjetër, vendosa të vesh një bluze pak të hapur Nuk ishte as provokuese.
Por unë e di se njerëzit do të thonë: ‘Wow, ajo vishet seksi se përpiqet për vëmendje.’
Dhe unë që jam, ‘Jo, nuk është e vërtetë thjesht është 500 gradë dhe unë thjesht dua të vesh diçka hot! “
,-tha ajo për ELLE.

Billie leu flokët e saj të gjelbër me ngjyrë bjonde bjonde vitin e kaluar, gjë që ajo thotë se e bëri të ndihej si “një person i ri”.

“Unë nuk mund të shkoja askund me ato flokë, sepse ishin thjesht ndryshe. Doja anonimitet, ‘shpjegoi ajo. “Unë shkova në një park me një shoqe [pasi u bë bionde], dhe thoja:” Jo, nuk mund ta heq kapuçin tim!

Për mënyrën se si fama e saj është rritur, ajo ka duruar paragjykimet e pamëshirshëme në internet për gjithçka, nga mënyra se si vishet me kë takohet, Billie tha:

‘Si, oh po, kjo është punë e të tjerëve, apo jo? Jo. Ku është kjo energji me burrat (e famshëm)?
‘Unë thjesht doja të bëja një këngë një herë, dhe pastaj vazhdova të bëja këngë. Unë kurrë nuk thashë, ‘Hej, kushtoji vëmendje jetës sime.’ Të gjithë miqtë e mi e dinë që nuk dua të shoh asnjë nga [muhabetet negative]. Kur njerëzit më dërgojnë diçka të keqe, më lëndon shpirtin. ‘

Billie shtoi se ajo është ‘xheloze për njerëzit që nuk kanë media sociale’.

‘Unë me të vërtetë uroj që të ketë një mënyrë për ta shmangur rrjetin social”,- tregoi Billie.

Image
Billie Eilish
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat