Gigi Hadid dhe Irina Shayk dukeshin sensacionale

Bota e Yjeve

Gigi Hadid dhe Irina Shayk dukeshin sensacionale

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2021 Në ora: 23:03
Gigi Hadid

Ato janë ndër yjet më të kërkuara të industrisë së modelimit.

Gigi Hadid dhe Irina Shayk dukeshin sensacionale tekse ecnin në sfilatë në shfaqjen e modës Max Mara për Javën e Modës në Milano të martën.

Gigi dukej shkëlqyese si kurrë më parë në sutjena të zeza, duke nxjerrë trupin e saj të tonifikuar dhe një mini fund që përputhej  me pjesën tjetër të veshjes.

Ato ishin veshur në veshje të ngjashme dhe me flokët në të njëjtën mënyrë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat