Jennifer Lopez kryeson listën e yjeve në New York City

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez kryeson listën e yjeve në New York City

Nga: Bota sot Më: 26 shtator 2021 Në ora: 18:44
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Billie Eilish dhe Coldplay dhanë shfaqje të shkëlqyera në New York City të shtunën, si pjesë e festivalit Global Citizen Live.

Përtej oqeanit, Doja Cat dha një shfaqje që bie shumë në sy pranë Kullës Eifel të Parisit.

Ndërsa Kylie Minogue shfaqi hitet e saj më të mëdha për një turmë tifozësh në Londër të Anglisë.

Ata i bashkohen një listë mrekullushme të interpretuesve nga gjashtë kontinente në të gjithë globin që ndodhin gjihashtu në Los Angelos, Paris, Rio de Janiero, Seul, Sidnei dhe Lagos./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat