Tea Trifoni reagon e acaruar pas lajmeve se është ndarë nga i dashuri

Bota e Yjeve

Tea Trifoni reagon e acaruar pas lajmeve se është ndarë nga i dashuri

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 19:23
Tea Trifoni

Ish- konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni tash e sa ditë është përfolur për një romancë të re dashurie.

Por disa media kanë raportuar se kinsje kjo lidhje nuk i eci gjatë, duke aluduar për një ndarje të mundshme.

“Shumë publikim i ulët nga ana juaj! Unë nuk e kam thënë kurrë që është ky djali me të cilin jam në një lidhje… Si fillim s’mund të publikoni fytyra që s’janë publike e aq më tepër pa qenë të sigurt që është apo s’është ai… “, i është drejtuar Trifoni një medie shqiptare.

Image

“Më keni lidhur shumë duke më përfshirë në situate që vetëm i hamaendësoni. Aspak korrekte dhe humane! Vazhdon e vazhdon të ndodhi gjithë kohen dhe nuk u jam përgjigjur kurrë sepse secili ka mënyrën e vet me të cilën ushqehet”, ka shkruar tutje ajo.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat