Provokon sërish Fjolla Morina, i thotë vetes se është për mësysh

Bota e Yjeve

Provokon sërish Fjolla Morina, i thotë vetes se është për mësysh

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 21:41
Fjolla Morina

Pas lirimit nga burgu duket se po e konzpenzon kohën që nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën, këngëtarja pothuajse në qdo ditë poston fotografi në llogarinë e saj “Instagram”.

Së fundi, ka postuar disa imazhe veshur në një komplet fustani ngjyrë të kaltërt ku ka theksuar linjat e bujshme trupore si dhe vënë në pahë bukurinë me një grim të lehtë.

Me këto fotografi bukuroshja i thotë vetës se është për mësysh pasi në mbishkrimin e tyre ka vendosur emojin e syrit të kaltërt i cili nënkupton të vendoset për syrin e keq.

Ndërkohë, këngëtarja me t’u liruar nga paraburgimi iu është nënshtruar disa ndërhyrjeve estetike, të cilat po vazhdon t’i tregoi me krenari në secilin postim.

Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat