Beatrix Ramosaj prek me postimin për babanë e ndjerë

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj prek me postimin për babanë e ndjerë

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 11:38
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj na përloti me postimin e saj të fundit të bërë në Instagram.

Këngëtarja tregoi se sot janë bërë 11 vite, që kur babai i saj u nda nga kjo jetë.

“Na mungon shumë ai. Thirre babanë tënd dhe tregoi atij se ti e do atë.

Sot me 10 tetor, bëhen 11 vite që kur humba babanë tim të dashur.

Vazhdo të pushosh në paqe baba,” shkroi ajo në postimin e fotografisë.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat